Özata Otomotiv Hakkında

Özata Otomotiv Mekanik Servis Eylül 2016’ da Kadosan Oto Sanayi Sitesi’nde

Özata Tur ‘un kendi şirket araçları için kurduğu butik bir işletmeyken kendi araçlarına verdiği hizmet özenini siz müşterilerine de göstermeyi hedeflemiştir.

Toplam 800 m2 alan üzerine konumlandırılmış olan Özata Otomotiv 550 m2’lik aktif kapalı alanda hafif ticari ve binek araç kategorisinde tüm markalara mekanik servis hizmeti vermektedir.TS 12.047 hizmet yeterlilik belgesi ve Mercedes yetki belgesi ile standartlara uygun olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Özata Otomotiv, Özata Tur grup şirketidir.

PERSONEL TAŞIMA

ÖZATATUR Sektöründeki Yerini 1978 Yılında Personel Taşımaya Başlayarak Almıştır. Personel Ve Diğer Ulaşım Alanlarında 30 Yılı Aşkın Tecrübesi, Her Yıl Yenilenen Araç Filosu, Güvenilir Ve Genç Kadrosuyla Çağdaş Hizmet Vermeye Devam Etmekedir. Garantimiz; Güvenilirlik Ve İnsana Olan Saygımızdır...

DEVAMI

HAVALİMANI TRANSFERİ

ÖZATA VIP, Transfer Hizmeti Sunmak Amacıyla Özata Tur Bünyesinde 2012 Yılıda Kurulmuştur. ÖZATA VIP, ÖZATA TUR'un 30 Yılı Aşkın Tecrübesi ve Organizasyon Kabiliyeti İle Yola Çıkarak Seçkin Sürücüleri, VIP Dizayn Edilmiş Araçları İle Transfer Hizmetlerine Devam Etmektedir.

DEVAMI

ÖZATA OTOMOTİV

Özata Otomotiv Mekanik Servis Temmuz 2016’ da Kadosan Oto Sanayi Sitesi’nde Mercedes-Benz, Volkswagen, Fiat, Citroen, Peugeot, Renault marka hafif ticari araçlara bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Toplam 800 m2 alan uzerine konumlandırılmış olan Özata Otomotiv 550 m2’lik aktif kapalı alana sahiptir. TS 12.047 hizmet yeterlilik belgesi ve Mercedes yetki belgesi ile hizmetlerini standartlara uygun olarak devam ettirmektedir. Özata Otomotiv, Özata Tur grup şirketidir.

DEVAMI